TÜRKİYE'NİN EN KAPSAMLI İLERİ SEVİYE INSTAGRAM EĞİTİMİNE HAZIR MISIN?

Türkiye’nin en kapsamlı ileri seviye Instagram eğitiminde; hedef kitle seçimi, metin yazarlığı teknikleri, içerik üretimi, reklam kampanyaları ve onlarca sektöre özel stratejilerin yer aldığı eğitimde Sende Yerini Al!

Berke Derelioğlu Marka Stratejisti
Berke Derelioğlu

Merhaba, ben Marka Stratejisti Berke Derelioğlu.

Instagram’da 100’ün üzerinden markaya danışmanlık verdim.

Bu süreçte edindiğim tecrübelerimi Türkiye’nin en kapsamlı Instagram eğitiminde aktardım.

20.000’den fazla takipçisi ile kendimi ve işletmemi en şanslı şirketlerden biri olarak görmekten mutluluk duyuyorum. Sadece kendi hesabımı değil, danışmanlarımın müşteri sayılarını ve takipçilerini arttırdım.

İçerik pazarlaması benim için yalnızca bir iş değil, aynı zamanda en büyük tutkum. Sıfırdan başlayarak ileri seviyede içerik pazarlamasını öğreneceğin bu Instagram eğitiminde sen de bunu hissedeceksin!

Sadece kendi hesabımı değil, danışanlarımında müşteri sayılarını ve takipçilerini artırdım.

Tanıtım İstatikleri

Bir danışanım stratejimizden sonra bir post ile yüz binlere erişti ve 8.139 takipçi kazandı.

EĞİTİMDE NELER ÖĞRENECEKSİN?

Instagram Eğitim İçeriği
Instagram Eğitim İçeriği Mobile

EĞİTİM MÜFREDATINI DAHA DETAYLI İNCELEMEK Mİ İSTİYORSUN?

BU EĞİTİM KİME GÖRE?

DİĞER EĞİTİMLERDEN FARKI NE?

DANIŞMANLIK ALANLAR NE DİYOR?

Size hedef kitlenizi bulmak, değerli içerik üretmek ve Instagram sayfanızı büyütecek stratejileri öğretmek istiyorum.

Şu ana kadar birçok markaya danışmanlık verdim. Diyetisyenler, tasarımcılar, yazarlar, e-ticaret eğitmenleri, e-ticaret şirketleri, koçlar, uzmanlar ve spor eğitmenleri öğrettiklerimle başarıyla ulaşanlardan sadece birkaçı.

Mehmet Tek
Mehmet TEK
E-ticaret eğitmeni (200.000 öğrenci)

“Girişimdi’nin kurucusu Berke’den danışmanlık almaya başladıktan sonra 50.000 takipçilik eski hesabımı kapatmaya karar verdim. Çünkü eski hesapta çekilişlere katılmak gibi büyük bir hata yapmıştım.

Berke bana hedef kitleyi belirlemenin ve değerli içerik üretmenin önemini anlattı. 1 ay içinde 100.000 takipçi olan hesapların bile sağlayamadığı etkileşimi elde ettim!

Eğer organik olarak büyümek, etkileşiminizi arttırmak, değerli içerik üretmek, reklam kampanyalarını öğrenmek ve etkili içerikler üretmek istiyorsanız bu kursa şimdi katılın. Videoyu İzleyin! ”

Videoyu izleyin: Neden 50K Instagram hesabımı kapatıp yeni hesap açtım?

200.000 genç girişimcinin e-ticaret yolculuğunda yardımcı olan birine yardım etmek hayatımdaki en onur veren anlardan biriydi.

Bu yüzden Instagram’da yardım istediğinde yardımcı oldum.

İçerik oluşturmaya başladığımda tek amacım takipçi odaklı bir topluluk oluşturmaktı. Ancak şimdi bu yetenekler sayesinde finansal özgürlüğüme ulaştım ve sektöründe lider girişimcilerle tanışma fırsatı buldum.

Bu girişimcilerden bir tanesi de Gürkan Ordueri. Nam-ı değer Gürkan Zone 😎

Gürkan ZONE
Gürkan ZONE
Shopify Dropshipping Uzmanı @gurkanzone

“Girişimdi’nin yolculuğunu başından beri takip ettim ve gelişimini hayranlıkla takip ettim. Başarılı sonuçlarını görünce Berke’den danışmanlık almaya başladım.

Berke’nin stratejileri sayesinde hesabımın etkileşimi hiç olmadığı kadar iyi! Bu eğitimi bütün girişimcilere ve girişimci adaylarına öneririm.”

Muhammed Şahin
Muhammed ŞAHİN
Diyetisyen @dytmuhammed

“Yaklaşık 10 yıldır kendime ait kliniğimde işleri yürütüyordum. Fakat Covid-19 dolayısıyla klinik işlerimi online sisteme dönüştürme çabası içindeyken Berke ile tanıştım. Berke ve Girişimdi ekibi ile tanışmam hayatımın dönüm noktası oldu diyebilirim.

Berke bana eski hesapta bot takipçiler olduğunu ve kapatmamız gerektiğini söyledi. Niş alanım olan kilo kontrolü ile ilgili 10K büyüklüğünde bir hesap haline getirdik ve bunu 90 gün gibi kısa bir sürede yaptık.

Bunu beraber hedef kitlemize ulaşarak başardık. İçi boş, silik söylemlerle değil göz alıcı tasarım ve içi dolu iddialı söylemlerle dikkat çektik.

İyi ki Berke ile tanışmışım, teşekkürler GİRİŞİMDİ hayatım değişti.”

Selin Kutucular
Selin KUTUCULAR
Ödüllü Kitap Yazarı @selinkutucular

“Girişimdi ile birlikte yürümeye karar vermek itinayla hazırladığım içeriklerimin doğru takipçilere ulaşmasını sağladı. Ayrıca grafik tasarımlı paylaşımlar, yazdıklarımın daha kolay okunmasına yol açtı. Sayfama dinamizm ve farklılık kazandırdı. Kendimi yenilenmiş gibi hissediyorum.
Bu paylaşımlar takipçilerimle sohbet ediyorum duygusunu da veriyor bana. Yazmak için beni motive ediyor çünkü okuyanlar artık çok daha gönülden cevap veriyor.
Teşekkürler Girişimdi.”

BU KURSTA ÖĞRENECEKLERİN SAYESİNDE

İçerik üretmek senin için çok kolay bir hale gelecek. Videolar sayesinde bütün süreci anlayacaksın.

Hedef kitle seçimi, metin yazarlığı teknikleri, içerik takvimi oluşturma, içerik tasarımı, büyüme stratejileri, reklamlar ve çok daha fazlası.

Kanıtlanmış büyüme ve reklam stratejileri sayesinde hiç olmadığı kadar hızlı büyümeye başlayacaksın. Her şey sistemden ibarettir. Sana sistemi kurmayı öğreteceğim.

İçerik oluşturmayı öğreneceksin, böylece paylaştıklarından gurur duymaya başlayacaksın.

Hedef kitleni büyütmeye başlayacaksın, böylece mesajını daha fazla insana iletebileceksin.

Ve sonunda azda olsa uzmanlığınız varsa, kitlenizden para kazanmaya başlayabileceksiniz.

Şöyle düşünüyor olabilirsiniz. Ya bu kurs benim için işe yaramazsa?

Peki şöyle düşündünüz mü? YA İŞİME YARARSA.

Instagram Eğitim Paketi

GİRİŞİMDİ INSTAGRAM EĞİTİMİ

Binlerce insanın sizin parmaklarınızın ucunda olduğunu bir hayal edin.

Paylaşmak istediğiniz bir fikriniz varsa, klavyenizin başına geçebilir, tasarlayabilir ve telefonunuzda paylaşabilirsiniz.

Bunun ben de çılgınca olduğunu hayal ediyordum ama 6 ay içinde milyonlarca kişinin hesabına eriştim. Çılgınca ama mümkün ve sana nasıl yapılacağını öğretmeye hazırım. Eğer aksiyon alan biriyseniz, aşağıdaki linke tıklayın ve hemen kayıt olun.

Size göstermek için sabırsızlandığım 100 tane derse hemen erişin.

12 TAKSİT İLE EĞİTİME KATILMA FIRSATINI KAÇIRMA!

EĞİTİME NASIL KATILABİLİRİM?

Instagram pazarlaması eğitimime katılmak için aşağıdaki butona tıklayarak Banka Havalesi / EFT yada Kredi Kartı ile ödemenizi gerçekleştirebilir, anında eğitime katılarak tüm imkanlardan sınırsız ve ömür boyu faydalanmaya başlayabilirsiniz.

8+ Saatlik 100’ün Üzerinde Video

Sınırsız Erişim ve Ömür Boyu Destek

Özel Facebook Grubu

Haftalık Soru Cevap Canlı Yayınları

30 Dakikada Birebir Danışmanlık

HAZİRAN AYINA ÖZEL 1500TL YERİNE 999TL

SON 5 KİŞİ
EĞİTİME KATILMAK İÇİN TIKLAYIN!

SIKÇA SORULAN SORULAR

Instagram eğitimim toplamda 8 saati geçen 100’ün üzerinden videodan oluşan bir eğitim programıdır. Eğitime katıldığınız anda sınırsız ve ömür boyu videolara erişim, özel Facebook grubumuza katılım hakkı kazanırsın. Ayrıca eğitime katıldığın zaman ortak bir gün belirleyerek birebir 30 dakikalık bir tanışma görüşmesi de yapacağız.

Eğitime katılan herkes ile birebir 30 dakikalık bir tanışma toplantısı gerçekleştiriyorum. Bu toplantıda eğitimden maksimum fayda sağlaman ve markan için özel önerilerimi, deneyimlerimle birlikte seninle paylaşıyorum.

Eğitim, hem sıfırdan başlayan hem de iyi derecede bilip eksiklerini kapatmak ve Instagram pazarlamasında farklı bakış açısı kazanmak isteyen tüm işletme sahipleri, girişimciler ve yöneticiler için uygundur.

GEÇİCİ FIRSAT: ŞU AN SADECE 999 TL.

Eğitim kayıt olduğunuz anda başlar. Kendi hızınızda ilerleyebilirsiniz. Ayrıca, birlikte öğrenip sorular sorabileceğiniz önceki öğrencilerden oluşan bir topluluğumuz var

Hayır eğitim video kayıtlıdır. Her hafta özel canlı yayın yapıyoruz.

Evet, eğitime öbür boyu erişim hakkınız olacak.

Kesinlikle evet! Bu bilgiler sayesinde takipçi kitlesi kazanacaksın, sonra onları müşteriye çevirebileceksin.